Imprezy firmowe

Nowy poziom imprez firmowych w Clubie Planeta

Organizacja imprez i eventów firmowych to cel dla którego powstało nasze miejsce. Zarówno na luksusowej i nowoczesnej sali „LIGHTS” jak również na sali do własnej aranżacji „SELFMADE” oferujemy organizację niezapomnianych imprez firmowych według indywidualnie ustalanego scenariusza i dokładnie tak jak sobie je wymarzysz.
Do organizacji imprez podchodzimy w sposób w pełni kompleksowy – nasz profesjonalny zespół event managerów zajmuje się ułożeniem planu imprezy, doborem menu, karty alkoholi oraz atrakcji. Częścią imprez firmowych w Clubie Planeta mogą być zamknięte koncerty, występy kabaretów czy stand up comedy, pokazy laserów, burleski lub inne atrakcje, jakich zażyczą sobie Twoi Goście.
Dzięki dwóm salom w naszym klubie – w pełni wyposażonej oraz drugiej, dającej możliwość własnego jej zaaranżowania na potrzeby eventu, oferujemy organizację zarówno imprez eleganckich, zasiadanych czy w stylu koktajlowym jak również mniej oficjalne, w stworzonej specjalnie na potrzeby imprezy scenerii.

Tym, co niewątpliwie cechuje organizację imprez firmowych w naszym klubie, jest kompleksowość. Dzięki współpracy z renomowanymi firmami cateringowymi, agencjami artystycznymi, eventowymi, dostawcami techniki scenicznej czy ochroną, jesteśmy w stanie zapewnić wszystkie elementy koniecznie do organizacji niezapomnianego eventu.
Nasz zespół to pasjonaci organizacji imprez, działający w tej branży od lat. Swoje kontakty oraz doświadczenie zebrali w tym właśnie miejscu, tworząc dla Was eventy których nie zapomni żaden Wasz Klient, Pracownik oraz Wy sami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak różne potrzeby poosiadają firmy w zakresie organizacji spotkań i eventów firmowych. Dlatego nasze miejsce dostosowuje się właśnie do tych potrzeb, organizując zarówno bankiety, pokazy, targi czy kongresy, jak również luźne imprezy z idealnie dobranym menu i karta alkoholi.

Events Club Planeta w liczbach

Ekskluzywna oferta cateringowa

Bogata karta alkoholi i drinków

Oryginalna i niecodzienna sceneria

Możliwość własnej aranżacji

Dwa luksusowe VIP Room'y

Organizacja koncertów, pokazów i występów

Pełne zaplecze techniczne

Indywidualna oferta i doradztwo

Eventy firmowe w Club Planeta

Ekskluzywna oferta cateringowa

Bogata karta alkoholi i drinków

Oryginalna i niecodzienna sceneria

Możliwość własnej aranżacji

Dwa luksusowe VIP Room'y

Organizacja koncertów, pokazów i występów

Pełne zaplecze techniczne

Indywidualna oferta i doradztwo