Konferencje, targi, pokazy, kongresy

Nowoczesna prezentacja firmy i produktów w Clubie Planeta

Kompleksowość naszego miejsca pozwala nie tylko na organizację imprez integracyjnych czy drobnych bankietów dla pracowników i Klientów. Dzięki naszej sali „SELFMADE” – ponad 600 metrowej przestrzeni do własnej aranżacji, oferujemy organizację targów, konferencji – zasiadanych oraz stojących – pokazów, kongresów czy występów. Wspomniana przestrzeń jest niczym plastelina w rękach naszych doświadczonych eventów managerów i może być dostosowana do każdego eventu.
Istnieje możliwość montażu sceny, wybiegu, stanowisk targowych. Oferujemy ustawienie dużego bankietu w stylu koktajlowym, lub zasiadanym. Nasze miejsce posiada nieograniczone możliwości – może służyć za salę koncertową, w której zostanie zrealizowany standardowy event biletowany czy nagrane występu. Oferujemy również organizację prezentacji i konferencji prezentujących produkty, usługi, zrzeszające osoby z branży.
Dzięki posiadaniu pełnego zaplecza technicznego i ogromnej przestrzeni do własnej aranżacji – realizacja żadnego eventu nie jest dla naszego zespołu problemem.

Mówiąc o organizacji kongresów, konferencji, pokazów czy targów, nie należy zapominać o bankiecie odbywającym się w trakcie oraz po zakończeniu części oficjalnej. Dzięki dwóm salom naszego klubu – możemy w sprawny sposób połączyć te dwie części wydarzenia, tworząc je kompleksowo w jednym miejscu.
Współpraca z renomowanymi firmami cateringowymi, agencjami artystycznymi, dostawcami techniki scenicznej czy ochroną, pozwala nam zorganizować zarówno część oficjalną jak również bankiet z idealnie dobranym menu i kartą alkoholi. Nasz zespół to pasjonaci organizacji imprez, działający w tej branży od lat. Swoje kontakty oraz doświadczenie zebrali w tym właśnie miejscu, tworząc dla Was eventy których nie zapomni żaden Wasz Klient, Pracownik oraz Wy sami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak różne potrzeby poosiadają firmy w zakresie organizacji eventów firmowych, dlatego nasze miejsce dostosowuje się właśnie do tych potrzeb.

Dwie nowoczesne i niezależne sale

Łącznie ponad 1200 m2 przestrzeni

Oryginalna i niecodzienna sceneria

Możliwość własnej aranżacji

Pełne zaplecze techniczne

20 miejsc parkingowych

12 samoczyszczących toalet na fotokomórki

Strzeżona szatnia na 300 miejsc

Konferencje, targi, pokazy, kongresy w Club Planeta

Łącznie ponad 1200 m2 przestrzeni

Dwie nowoczesne i niezależne sale

Oryginalna i niecodzienna sceneria

Możliwość własnej aranżacji

Pełne zaplecze techniczne

20 miejsc parkingowych

12 samoczyszczących toalet na fotokomórki

Strzeżona szatnia na 300 miejsc