Przestrzeń zdjęciowa i filmowa

Światła, kamera, akcja - filmy, sesje zdjęciowe, teledyski w Club Planeta

Tym co wyróżnia Club Planeta na tle innych miejsc to niewątpliwie jego nietuzinkowe i oryginalne wnętrze. Stwarza ono efekt WOW nie tylko podczas wizyty w klubie, ale równie niesamowicie wygląda w obiektywie kamery czy aparatu. Jesteśmy otwarci na współpracę z ekipami filmowymi, produkującymi filmy, seriale, teledyski, reklamy, lookbooki i wszelkie inne formy foto oraz video. Nasza przestrzeń zapewnia niesamowite ujęcia przykuwające wzrok widza.
Nieskończona możliwość zmian koloru oświetlenia nie tylko sufitu, ale również stołów, baru i wszystkich innych elementów. Głowice laserowe umożliwiające robienie pokazów laserów, wytwornica mgły, a ponadto pełne zaplecze techniczne, przyłącza elektryczne i przestronny parking. Nasz klub został stworzony również z myślą współpracy z ekipami filmowymi!
Tak nietuzinkowe miejsce jak Club Planeta będzie niesamowicie wyglądało jako tło teledysków, scen klubowych w filmach i serialach czy jako miejsce sesji modelek i modeli. Nasz zespół posiada doświadczenie w pracy z ekipami filmowymi i odpowie na każde zapotrzebowanie podczas współpracy.

W dobie pandemii coraz popularniejsze stały się imprezy zdalne – wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów poszukujących ciekawych i nietuzinkowych miejsc do realizacji nagrań tego typu eventów – nasz klub daje tę możliwość!
Dzięki naszej przestrzeni do własnej aranżacji – sali „SELFMADE” – Club Planeta jest również doskonałym miejscem do realizacji transmisji online, PPV, produkcji eventów studyjnych czy eventów online. Nasze miejsce jest wyposażone w niezbędne zaplecze techniczne, włącznie z super-szybkim łączem internetowym, dzięki czemu możliwa jest transmisja live realizowanych u nas eventów.
Niezależnie czy mowa jest o realizacji transmisji eventu online z kolorowej przestrzeni sali „LIGHTS” czy budowie scenografii i nagraniach w przestrzeni „SELFMADE” – nasz profesjonalny zespół służy pomocą przez cały proces realizacji.

Imprezowy czerwiec w Clubie Planeta